Grilovaný kuřecí kebab

Parametry kuřecího kebabu

Popis: 

hluboce zmražený , tepelně opracovaný masný výrobek, složený z kuřecích stehen a vybrané směsi koření a přísad. Jednotlivě vakuově baleno po 2 kg. Masný výrobek je určený k ohřevu. Je opatřen etiketou se všemi údaji dle platné legislativy.Nejlepší recept na kuřecí kebab?

Naše maso na kebab dodáváme vždy čerstvé, připravené speciální technologií zaručující jeho křehkost a delší trvanlivost. Čerstvé maso, které zpracováváme v naši výrobně, je krásné na pohled, i když je ještě syrové. To svědčí o tom, že dbáme na kvalitu masa již při výběru jeho dodavatele.

Kuřecí kebab je velmi oblíbený pro svoji jemnou chuť, ale i cenovou dostupnost. Výborná chuť kuřecího kebabu je dosažena zvláštní recepturou směsi koření, kterou jsem připravovali tak dlouho, dokud se nám nezdála dokonalá. Dnes máme tuto recepturu patentovanou a uschovanou pro další generace. Jsem pyšní, že ji můžeme nabídnou našim klientům a odběratelům kuřecího kebabu.

Vůně kuřecího kebabu

Znáte ten pocit, když jdete po náměstí a do nosu Vás praští ta nezaměnitelná vůně kuřecího kebabu? Pečené maso otáčející se na vertikálním grilu, pěkně hustě prokládané, plné koření a přísad. Kuřecí masíčko z něhož dostáváte do bílého voňavého kebab chleba jen ty upečené křupavé kousky. Ano ty kousky pečeného masa, které máme všichni nejraději.

Dnes si takto voňavý kuřecí kebab můžete připravit během 5 minut doma sami.


Hledáte výrobce döner kebabu, masa nebo výrobků k jeho přípravě?

Potom nám prostě zavolejte a vyzkoušejte i vy naše produkty. Sami se tak přesvědčíte o jejich kvalitě a jsme přesvědčeni, že i vaši klienti, kterým připravíte chutný döner kebab či gyros, si budou spokojeně pochutnávat a rádi se do vaši provozovny vrátí. 

Kebab, například kuřecí, Vám dovezeme vlastními auty, které jsou vybavené a splňují přesná pravidla na rozvozy zmraženého masa a výrobků