Krůtí kebab

Parametry krůtího kebabu

Popis: 

hluboce zmražený masný polotovar, složený z krůtích stehen a vybrané směsi koření a přísad. Jednotlivé homole jsou na špízu zabaleny v potravinové folii. Masný polotovar je určený k pečení. Je opatřen etiketou se všemi údaji dle platné legislativy.Nejlepší recept na krůtí kebab?

Naše maso na kebab dodáváme vždy čerstvé, připravené speciální technologií zaručující jeho křehkost a delší trvanlivost. Čerstvé maso, které zpracováváme v naši výrobně, je krásné na pohled, i když je ještě syrové. To svědčí o tom, že dbáme na kvalitu masa již při výběru jeho dodavatele.

Krůtí kebab je velmi oblíbený pro svoji jemnou chuť, ale i cenovou dostupnost. Výborná chuť krůtího kebabu je dosažena zvláštní recepturou směsi koření, kterou jsme připravovali tak dlouho, dokud se nám nezdála dokonalá. Dnes máme tuto recepturu patentovanou a uschovanou pro další generace. Jsme pyšní, že ji můžeme nabídnout našim klientům a odběratelům krůtího kebabu.

Vůně krůtího kebabu

Znáte ten pocit, když jdete po náměstí a do nosu Vás praští ta nezaměnitelná vůně kebabu? Pečené maso otáčející se na vertikálním grilu, pěkně hustě prokládané, plné koření a přísad. Krůtí masíčko z něhož dostáváte do bílého voňavého kebab chleba jen ty upečené křupavé kousky. Ano ty kousky pečeného masa, které máme všichni nejraději.


Hledáte výrobce döner kebabu, masa nebo výrobků k jeho přípravě?

Potom nám prostě zavolejte a vyzkoušejte i vy naše produkty. Sami se tak přesvědčíte o jejich kvalitě a jsme přesvědčeni, že i vaši klienti, kterým připravíte chutný döner kebab či gyros, si budou spokojeně pochutnávat a rádi se do vaši provozovny vrátí. Naše nabídka krůtího masa na kebab je zajímavá, máme několik váhových kategorií, ze kterých si vybere opravdu každý.

Kebab, například krůtí, Vám dovezeme vlastními auty, které jsou vybavené a splňují přesná pravidla na rozvozy zmraženého masa a výrobků