Krůtí-telecí kebab

Parametry krůtího-telecího kebabu

Popis: 

hluboce zmražený masný polotovar, složený z krůtích stehen, plátkovaného telecího masa a vybrané směsi koření a přísad. Jednotlivé homole jsou na špízu zabaleny v potravinové folii. Masný polotovar je určený k pečení. Je opatřen etiketou se všemi údaji dle platné legislativy.


Nejlepší recept na krůtí-telecí kebab?

Naše maso na kebab dodáváme vždy čerstvé, připravené speciální technologií zaručující jeho křehkost a delší trvanlivost. Čerstvé maso, které zpracováváme v naši výrobně, je krásné na pohled, i když je ještě syrové. To svědčí o tom, že dbáme na kvalitu masa již při výběru jeho dodavatele.

Krůtí-telecí kebab je velmi oblíbený pro svoji specifickou chuť. Výborná chuť krůtího-telecího kebabu je dosažena zvláštní recepturou směsi koření, kterou jsme připravovali tak dlouho, dokud se nám nezdála dokonalá. Dnes máme tuto recepturu patentovanou a uschovanou pro další generace. Jsme pyšní, že ji můžeme nabídnout našim klientům a odběratelům krůtího-telecího kebabu.

Vůně krůtího-telecího kebabu

Znáte ten pocit, když jdete po náměstí a do nosu Vás praští ta nezaměnitelná vůně kebabu? Pečené maso otáčející se na vertikálním grilu, pěkně hustě prokládané, plné koření a přísad. Krůtí a telecí masíčko z něhož dostáváte do bílého voňavého kebab chleba jen ty upečené křupavé kousky. Ano ty kousky pečeného masa, které máme všichni nejraději.


Hledáte výrobce döner kebabu, masa nebo výrobků k jeho přípravě?

Potom nám prostě zavolejte a vyzkoušejte i vy naše produkty. Sami se tak přesvědčíte o jejich kvalitě a jsme přesvědčeni, že i vaši klienti, kterým připravíte chutný döner kebab či gyros, si budou spokojeně pochutnávat a rádi se do vaši provozovny vrátí. Naše nabídka krůtího a telecího masa na kebab je zajímavá, máme několik váhových kategorií, ze kterých si vybere opravdu každý.

Kebab, například krůtí-telecí, Vám dovezeme vlastními auty, které jsou vybavené a splňují přesná pravidla na rozvozy zmraženého masa a výrobků