Profil společnosti Tur-Com

výroba masa na kebabJsme firma vyrábějící maso na kebab.

Společnost Turkish-company sídlí v Krušnohoří a patří mezi hlavní výrobce masa na kebab, döner kebabu a gyrosu v České republice. Jsme mladá a dynamicky se rozvíjející firma, která klade důraz na precizní přípravu masa pro produkty jako je kebab. Máme široký sortiment výrobků, který i nadále rozšiřujeme ke spokojenosti nových i stávajících klientů.

Dále je naše portfólio rozšířené o nabídku společnosti www.kebabexpres.cz, zabývající se kompletním servisem pro restaurace a občerstvení, zaměřující se na tureckou kuchyni.

Co můžete očekávat od výrobce masa na döner kebab?

Primárně velikost výroby přesahující již nyní 15 tun masa denně, dále čistotu provozu a výběr pouze toho nejkvalitnějšího masa. Neustále si hlídáme naše externí dodavatele masa na kebab, a tím si držíme vysokou kvalitu surovin během celého procesu výroby, až po distribuci masa k Vám na provozovnu. Naši odběratelé s námi spolupracují již dlouhá léta, což svědčí nejen o kvalitě našich kebab výrobků, ale i vzájemném porozumění a solventnosti naší firmy. I nadále budeme dělat vše, abychom si tento kredit zachovali.

Hledáte výrobce kebabu?

Potom nám prostě zavolejte a vyzkoušejte i Vy naše produkty. Sami se tak přesvědčíte o jejich kvalitě a jsme si jisti, že i Vaši klienti, kterým připravíte chutný kebab, si budou spokojeně pochutnávat.

Těšíme se na případnou spolupráci.
Turkish-company s.r.o.


kebab


V nabídce máme mnoho výrobků např. hovězí kebab, krůtí kebab, telecí kebab a další varianty a kombinace. Podívejte se do našeho katalogu a určitě si vyberete.

Maloobchody a drobné provozovny

Pro objednávky do maloobchodů a drobných provozoven se podívejte na stránky www.kebabexpres.cz, kde najdete další širokou nabídku zařízení do provozoven.

kebab   kebab   kebab

kebabexpres.cz